Ali Pekin Gıda Şarküteri

ALİ PEKİN GIDA

ALİ PEKİN GIDA şirket ismini; firmamızı bugünlere getiren değerli büyüğümüz 2014 yılında vefat eden rahmetli babamızın adından almıştır.

1950’den 2005’e kadar ALKAZAN TİCARET adıyla gıda üzerine toptan ve perakende olarak hizmet vermiştir. 2005 yılında kurucusunun adını ve maneviyatını yaşatmak adına ALİ PEKİN GIDA TRZ. TİC. SAN. LTD. ŞTİ olarak kurumsal kimliğine kavuşmuştur. Aynı yıl Balıkesir Edremit Güre’de zeytin ve zeytinyağı üretim ve imalatını bünyesine katmıştır.

Markamız bünyesinde Erzincan Tulum Peyniri,Çanakkale Beyaz Peynirleri,Erzincan Petek ve Süzme Bal üretimleri devam etmektedir. Şu anda ikinci ve üçüncü kuşak olarak faaliyetine devam etmektedir. Aile şirketidir. Butik tarzı çalışmaktadır.

Ağırlıklı olarak kendi perakande satış yerlerinde müşterilerine hizmet etmektedir.Şirketimizin merkezi İstanbul Kartal Rahmanlar’da bulunmaktadır.İstanbul Kartal’da bir şube,Erzincan merkezde bir şube,Balıkesir Edremit Güre’de iki şube olmak üzere dört şubesi vardır.

Çağının yeniliklerini yakından takip eden bir firma olarak , www.alipekin.com web sitemizle tüm yurt içinde müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Her zaman dürüstlüğü,ticari ahlakı şiar edinerek ,en kaliteli ,sağlıklı ürünleri tüketiciye sunmayı kendine görev edinmiştir.